Nasza firma

Nasza firma działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego od 1993 r. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie licznej grupy Klientów, z których niektórzy są z nami od samego początku działalności. Posiadamy koncesję wydaną przez Ministra Finansów nr 5376/97 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 

W ciągu ponad 30 lat naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie świadczonych przez nas usług, przez co gwarantujemy ich najwyższą jakość. Działalność naszego biura jest objęta ubezpieczeniem, w związku z czym nasze usługi są całkowicie bezpieczne dla naszych Klientów.

 

Chcąc stale utrzymywać najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, zatrudniamy wyłącznie pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Oprogramowanie wykorzystywane na potrzeby oferowanych przez nas usług jest stale aktualizowane dla potrzeb zmieniających się przepisów. Wszelkiego rodzaju zestawienia i analizy pozwalają naszym Klientom na pełna kontrolę swojej firmy.

 

Naszym atutem są kompetencje i doświadczenie a celem – pomoc i spokój naszych Klientów. Wszelkie kontrole przeprowadzane przez Urzędy Skarbowe czy ZUS odbywają się w naszym biurze, w związku z czym Klienci nie są tym faktem absorbowani. Tradycja, odpowiedzialność i rzetelność, szeroki zakres usług oraz stały i przyjazny kontakt z Klientem to cechy charakteryzujące BIURO RACHUNKOWE TRAFALSCY.

 

Dziękując Państwu za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą pragniemy zaprosić Państwa do rozpoczęcia swojej współpracy z nami.

Nasza witryna internetowa używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających ze strony w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych. Mechanizm ten można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.